Ubezpieczenia samochodowe, komunikacyjne, OC, AC, NW

Szukaj:


W ten weekend nie daj się … rąbać na OC i AC!

Na najbliższy weekend – od 9 do 11 kwietnia br. – mBank przygotował gratkę dla wszystkich kierowców, którzy nie lubią przepłacać za ubezpieczenia samochodowe. W tym czasie wszyscy zmotoryzowani Klienci mBanku, którzy zdecydują się na zakup polisy OC/AC otrzymają miesiąc ubezpieczenia za darmo. Dodatkowo od początku kwietnia Klienci otrzymują „Gwarancję Najniższej Ceny” na wykupione ubezpieczenie.

Promocja „Weekend zarąbistych cen” rozpoczyna się już o godz. 20.00 w najbliższy piątek 6 kwietnia 2010 r. i potrwa do niedzieli, 11 kwietnia. W jej ramach każdy Klient mBanku, który wykupi polisę OC/AC lub pakiet OC+AC otrzyma od mBanku jeden miesiąc ochrony ubezpieczeniowej w prezencie, a więc w każdym przypadku Klient otrzyma gratis 1/12 wysokości rocznej składki. Zostanie ona uwzględniona poprzez obniżenie wysokości każdej z rat.

Ubezpieczenie można wykupić z półrocznym wyprzedzeniem, a także podzielić płatność w najwygodniejszy dla siebie sposób – na raty miesięczne, kwartalne i półroczne. Promocja dotyczy ubezpieczeń mDirect, które zostaną zakupione za pośrednictwem internetu (wniosek powinien zostać złożony w serwisie transakcyjnym mBanku).

Promocyjny weekend łączy się w mBanku z innymi promocjami:

· Gwarancja Najniższej Cenypotrwa do 30 kwietnia br. Zgodnie z zasadami promocji, jeśli Klient po nabyciu OC/AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych otrzyma ofertę zakupu tańszej polisy u innego ubezpieczyciela, mBank zwróci różnicę w cenie obu polis.

· Bezpiecznie za kierownicąpotrwa do końca kwietnia br. Dzięki niej wszyscy Klienci, którzy zakupią polisę w mBanku będą mogli nabyć zestaw głośnomówiący Jabra Cruiser w specjalnej cenie, niższej o ok. 25 proc. od ceny rynkowej.

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

  • No related posts
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum ubezpieczeń samochodowych