Ubezpieczenia samochodowe, komunikacyjne, OC, AC, NW

Szukaj:


Z mDirect bezpieczniej na drodze

Klienci mBanku mogą wypróbować nowoczesny pakiet usług assistance, dostępnych wraz z kartą mDirect AUTOPOMOC.

Promocja, przygotowana wraz z portalem Money.pl pozwala zmotoryzowanym Klientom mBanku bezpłatnie uzyskać kartę AUTOPOMOC, ważną przez 30 dni.

W ramach pakietu ochronnego oferowanego wraz z AUTOKARTĄ mBanku można liczyć na pomoc m.in. w przypadku:

  • awarii pojazdu,
  • wypadku na drodze,
  • awarii ogumienia,
  • użycia nieprawidłowego paliwa,
  • zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe.

W ramach pakietu można także otrzymać pomoc w bardziej nietypowych wypadkach, szczególnie gdy występuje potrzeba holowania pojazdu lub jego naprawy albo dowozu paliwa w sytuacji jego braku. Można także skorzystać z całodobowej infolinii, gdzie Kierowca uzyska informacje o warunkach pogodowych, sugerowanych połączeniach i objazdach, lokalizacjach stacji benzynowych i warsztatów, połączeniach lotniczych i promowych, etc.

Nowością jest usługa concierge, dzięki której można zamówić stolik w restauracji, bilety na wybrany koncert, spektakl lub mecz albo wynająć samochód czy zorganizować dostawę zakupów, pomoc domową, podróż lub czas wolny.

Kartę mogą aktywować posiadacze eKONTA w mBanku za pośrednictwem serwisu Money.pl, składając wniosek aktywacyjny. Aktywacji karty można dokonać do 29 kwietnia 2010 r.

Karta jest ważna przez 30 dni w terminie wskazanym podczas aktywacji (maksymalnie do 30 kwietnia 2010 r.), jednak nie wcześniej niż następnego dnia kalendarzowego po aktywacji karty. Z ubezpieczenia może skorzystać 2000 Klientów.

Dodaj opinię:

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum ubezpieczeń samochodowych